Posts Tagged ‘veshje te ndryshme.’

Modele te mrekullueshme te Veshjeve te kombinuara me Qanta

On Monday, March 11th, 2013
Qëndroni te mrekullueshme gjatë gjithë kohës me veshje dhe Qanta qe  me të vertetë ju bejne te dukeni fantastike. Në këtë set fotografik do te gjeni nga modelet e veshjeve dhe qantave qe jane vertetë të mrekullueshme të  cilat do t’ju mahnisin. Tëndencat moderne janë motivet kryesore që do dominojnë në botën e modës në sezonin e Pranveres dhe Veres.       ...

Kombinime te veshjeve me fustane të shkurtër

On Wednesday, March 6th, 2013
Ne e dimë se veshjet e shkurtra janë të rëndësishme dhe të dashura nga të gjitha gratë e të gjitha moshave, Eva Stylish është paraqitur me një koleksion te veshjeve me fustane të shkurtër që ju  do ti dashuronit! Pa marrë parasysh, stilin ngjyrat, apo fustane të prera që ju jeni duke kërkuar për ti prerë ...

Java ekskluzive i Dizajneve të 13-të në Athinë

On Monday, March 4th, 2013
Java ekslusive i Dizajnit në Athinë ka kënaqësinë të shpallë datat zyrtare për edicionin e 13-të prezantimit në tendencat Vjeshtë / Dimër 2013-2014: Nga 29 mars – 1 prill, Java Ndërkombëtare Moda ndodh për herë të 13-të në Pallatin e Sigurimit Kombëtar Avenue Avenue! Në këto kohë të vështira për Greqinë, AXDW vazhdon të promovojë dizajner të modës ...

Veshje të ndryshme të Modës më të re 2013

On Thursday, February 28th, 2013
Nëse keni një takim dhe jeni në shtres se qfarë të bleni që të dukeni bukur apo jeni duke kërkuar diqka për modën më të re ,shikoni këto foto me modelet më të reja të 2013-tës që do të ju bëjë të vendosni menjëhrë se qfarë të veshni dhe si te i përshtateni modës me ...

Foto të bizhuterive për fustane

On Sunday, February 24th, 2013
Bizhuteri shum te bukura për martesë që përshtaten me vello ,gjithashtu pershtaten edhe për fustane ,në mbrëmje ahengje etj. Këtu jan disa foto që ju krijojnë ide se qfarë mund të ju shkojë me fustanet që do ti veshni në mbrëmje ose dasëm.                   ...Koleksioni i ri i veshjeve elegante

On Saturday, January 19th, 2013
Ju ftojmë që të hidhni një sy fotove që kemi zgjedhur për ju ,modele të ndryshme të kombinimeve për veren e 2013-tës.Fustane të shkurtër të kombinuar .     ...