Posts Tagged ‘veshje te ndryshme.’21 Kombinimet e dimrit me Funde

On Tuesday, January 21st, 2014
Në këtë post ju mund të shihni 21 kombinime të dimrit me funde. Hidhni një sy në fotot dhe të shohim se si këto fashionistas kanë pershtatur ato kombinime me veshjet e tyre të dimrit. Lexo disa këshilla. Kombinimet me funde që ju zakonisht i veshni gjatë muajve të nxehtë. Gjeni llojin e materialeve të ...Koleksioni i veshjeve elegante vjeshte/dimer 2013

On Sunday, October 13th, 2013
Koleksioni i veshjeve elegante vjeshte/dimer 2013,Kombinime te bukura dhe elegante te modes me te re 2013.Per femrat qe e percjellin moden keto veshje te krijojne ide se si mund te kombinoheni ne stinen e vjeshtes dhe dimrit.     ...

Pallto te kombinuara për stinen e Dimrit

On Friday, October 4th, 2013
Mantelet elegante të kombinuara me qantë dhe kepucë dimri gjatë ditëve të ftohta të dimrit nëse ju dëshironi të visheni  me  modën më të re ju sugjerojme disa kombinime te bukura dhe elegante.   Kjo palltë pelerine është e pershtatshme me fundë dhe qizme me ngjzrë të zezë dhe ngjyrë porsi palltoja pelerine ,është kombinim shum në ...

Modele te qantave DUKI DASO

On Tuesday, October 1st, 2013
Modele te bukura te firmes se njohur Duki daso ,per te gjitha femrat qe e percjellin moden ,ne ju publikojme diasa foto te qantave dhe veshjeve te pershatura bukur.   ...

Koleksionet e reja te Dolce & Gabbana

On Friday, September 20th, 2013
 Dolce & Gabbana koleksionet në modë janë syze dielli  në të cilat janë paraqitur në dizajn,janë të mahnitshme  dhe përshtaten në shumicën e grave përveç të qënit me mbrojtje UV kundër rrezeve të dëmshme të diellit. Dolce & Gabbana gjithashtu paraqet orë elegante që përshtaten në mbrëmje janë klasike qoftë ngjyra argjendi ose prej ari. Përveç kësaj, Dolce ...