Posts Tagged ‘veshje te ndryshme.’


Koleksioni i Çantave për vjeshtë

On Friday, October 17th, 2014
9d1e115613b3905be307317009535b32 Çantat praktike dhe të kombinueshme janë vënë serish në qendër të vëmendjes.Luksoze dhe praktike, të përshtatura me një sërë dizajnësh të veçanta.   ...

Veshje te jashtëzakonshme për vjeshtë

On Thursday, October 16th, 2014
fall7 Per ju që e doni modën kam përzgjedhur veshjet të jashtëzakonshme dhe të paharrueshme për vjeshtë . Unë jam gjithmonë këtu për të ju frymëzuar,dhe të ju jap disa ide shtesë për atë që është në modë.Ju gjithmonë duhet të ndjekni modën dhe ti kombinoni më të mirat.Gështenjë, kafe ose pastels … gjeni ngjyrat që ju mund ...

Trendet e veshjeve dhe ngjyra e kuqe

On Sunday, October 12th, 2014
veshje elegante Në këtë kohë është në trend ngjyra e kuqe,Styliset kanë paraqitur koleksione të veshjeve me ngjyrë të kuqe për femra.Nëse ju jeniadhuruese e ngjyres së kuqe, ju do ti pëlqeni keto kombinime që i kemi pergaditur per si me pallto të kuqe, shall,ose ju mund të zgjidhni,të tilla si këpucë të kuqe apo aksesore,që do të ishte nje kombinim ...

Veshje elegante që ëndërron qdo femër

On Friday, March 21st, 2014
1655875_469587009836564_494564543_n Veshje te dobishme sidomos për periudhën pranverë dhe vere. Gjithmonë kur nuk dimë se çfarë të veshim është mirë të kerkojme modele elegante që mund të na bëjë të dukemi  bukur , nëse jeni duke kerkuar modele te veshjeve per ndonje mbremje  festive ketu do te gjeni kombinime te bukura dhe elegante . ...

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!