Posts Tagged ‘velle per nuse’

Kurora elegante per nuse 2019

On Wednesday, July 24th, 2019
Edhe ne kete vit jane ne mode kurorat elegante,nje frizure pa kurore nuk duket fare bukur ,provojeni qe per martesen tuaj te veni nje kurore si keto ne frizuren qe deshironi ta keni,hidhni nje sy keti koleksioni dhe do te befasoheni se sa elegante dhe te bukura jane.     ...

Koleksioni i fustanave Martesore nga Sophia Tolli 2014

On Monday, March 24th, 2014
Koleksioni i fustanave Martesore nga dizejnatorja e njohur Sophia Tolli 2014.Keto do te gjeni fustanat martesore te mrekullueshem,jane frymezues per qdo vajze qe enderron të ketë një dasem perrallore,pra zgjedheni modelin tuaj të endërrave.     ...