Posts Tagged ‘pune dore me rruza’

Mesoni te beni nje buqet Lulesh me rruza

On Wednesday, September 24th, 2014
Nga të gjitha lulet,ngjyre violete janë ndoshta një nga më të popullarizuarat për shkak se ato janë të bukura, dhe lule  aromatike. Nëse  doni te bëni vepra artizanale me rruaza, ju mund të provoni këtë metode për të bërë një buqetë të bukurme lule vjollce. Ajo eshte dhurata me e përkryer per dekor në shtëpin ...

Bizhuteri qe adhuron qdo femer

On Sunday, April 7th, 2013
Bizhuterite jane nje dhurate speciale per secilin nga ne. Ne vishemi ashtu siq deshirojme por eshte shume me rendesi edhe zgjedhja e bizhuterive qe na pershtaten me veshjet Pavaresisht kreativitetit qe shpesh here kalon edhe kufijte e imagjinates jeni ju qe zgjidhni aksesorin e pershtateshem. Ato vijne te shumellojshme, te medha dhe te vogla, me shkelqim ...