Posts Tagged ‘kepuce’

Këpucë te femrave / Trendet Pranverë-Verë 2015

On Monday, March 2nd, 2015
Këpucët  janë dobësia e çdo femre. Te bukura dhe luksoze, elegante por modeste, në pranverë – verë 2015 koleksionet, dizajneret tregoine këpucë për çdo pasues të modës. Në pranverë – verë 2015 kushtojini vëmendje  këpucëve klasike me takë të hollë, – këpucëve  me thembra të trasha. Çfarë lloj këpucë ju do të zgjidhni, është e ...

Koleksioni i kepucëve që përshtaten ne qdo veshje

On Tuesday, February 10th, 2015
Artikulli ynë i radhes është me kepucë elegante ,Këto kepucë është e domosdoshme ti keni ne dollapin tuaj,janë  këpucë të gjitha sezoneve .Lëkurë e lustruar,që ju mund ti përdorni në të gjitha llojet e veshjeve ,jane te rehatshme per qdo mbremje dhe te perditshme.Shikoni koleksionin me poshte.     ...


Trendet e këpuceve pranverë-verë 2014

On Friday, March 14th, 2014
Jeni duke kërkuar modele të kepucëve dhe nuk dini se qfarë modele të zgjedhni për 2014-ën,ne do te ju postojmë disa foto me modelet me te reja te tyre dhe besoj që ju do të dini se me qfarë modelesh te kombinoheni me veshjet e juaja, shpresoj qe ju pëlqejnë.     ...