Posts Tagged ‘Fustane’

30 Modele te fustaneve te nuserise

On Sunday, April 7th, 2013
  Kemi zgjedhur per ju disa nga 30 modelet me te bukura te vellove dhe fustaneve te nuserise ,duke shfaqur bukurine e shpines ,ju te gjitha femrat qe doni te merni modele per te qepur fustanin e nuserise ,keni vendosur si do te jet modeli perpara kurse mbrapa jo!ketu do te gjeni nje seri modelesh ...

Bizhuteri qe adhuron qdo femer

On Sunday, April 7th, 2013
Bizhuterite jane nje dhurate speciale per secilin nga ne. Ne vishemi ashtu siq deshirojme por eshte shume me rendesi edhe zgjedhja e bizhuterive qe na pershtaten me veshjet Pavaresisht kreativitetit qe shpesh here kalon edhe kufijte e imagjinates jeni ju qe zgjidhni aksesorin e pershtateshem. Ato vijne te shumellojshme, te medha dhe te vogla, me shkelqim ...


Modele të Fustaneve për vajzat e vogla

On Friday, March 15th, 2013
Dëshironi që vajzat tuaja të duken bukur ,apo jeni duke kerkuar modele të fustaneve që të qepni te rrobaqepsi juaj?Shikojeni këtë set fotografik me modele shum të bukur të fustaneve për vajzat e vogla.           ...Java ekskluzive i Dizajneve të 13-të në Athinë

On Monday, March 4th, 2013
Java ekslusive i Dizajnit në Athinë ka kënaqësinë të shpallë datat zyrtare për edicionin e 13-të prezantimit në tendencat Vjeshtë / Dimër 2013-2014: Nga 29 mars – 1 prill, Java Ndërkombëtare Moda ndodh për herë të 13-të në Pallatin e Sigurimit Kombëtar Avenue Avenue! Në këto kohë të vështira për Greqinë, AXDW vazhdon të promovojë dizajner të modës ...


Foto të bizhuterive për fustane

On Sunday, February 24th, 2013
Bizhuteri shum te bukura për martesë që përshtaten me vello ,gjithashtu pershtaten edhe për fustane ,në mbrëmje ahengje etj. Këtu jan disa foto që ju krijojnë ide se qfarë mund të ju shkojë me fustanet që do ti veshni në mbrëmje ose dasëm.                   ...