Posts Tagged ‘Fustane’


Princess Style-Ameerah al Taweel

On Thursday, January 30th, 2014
Gruaja e princit Alwaleed Bin Talal, Princesha Ameerah është tani një nga filantropistët më të njohur në botë përmes punës së saj në themel të burrit të saj. Ajo mbështet një gamë të gjerë të interesave humanitare si në Arabinë Saudite dhe në të gjithë botën.     ...


Inspirim i stilit të nuseve(bizhuteri mahnitëse)

On Saturday, October 12th, 2013
Këto bizhuteri martesore  janë patjetër të përshtatshme që të dukeni një mbretëreshë apo princeshë. Foto fantastike veçanërisht mbretërore , apo nuk mendoni ju kështu? Të gjitha këto janë magjepëse , secila është  moderne dhe romantike.Është e rëndesishme nese ju keni deshire që të bartni keso lloje te bizhuterive me velle apo fustan që edhe flokët të jenë të kapura ...