Sallate me Mango dhe Avokado

On Friday, December 7th, 2012
 • Për sallatë:
  2 mango te  pjekur,te qëruar, vihenne pjte te copëtuar
  1 Avokado e madhe,e qëruar, vuri  dhe e copëtuar
  1 lugë lëng limonit
  1 lugë gjelle lëng Tangerine
 • 1 flete majdanozi i coptuar
  2 lugë çaji vaj ulliri
  1 lugë gjelle Susam i farës së zezë.

kombinim i thjeshtë dhe sensacional, mango dhe avokado është një nga kombinimet më të shijshme.Me dorë përzihen të gjithë përbërësit së bashku dhe i shërbejmë.

 

Tags: ,
Posted in Kuzhina
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>