Qumështi i artë, është një ilaç antik indian,i cili është duke u përdorur shum kohët e fundit, për përfitimet e saj të mrekullueshme shëndetësore. Shafrani përmban produkte të fuqishme antivirale, antifungale, anti-kancer dhe antibakteriale... 

Për shumicën e njerëzve, stresi është bërë pjesë e përditshmërisë. Për ta luftuar atë nevojitet mund, mirëpo së pari duhet të dini çka ndikon dhe si ndikon në shfaqjen e stresit, e pastaj edhe luftimin e tij. Ndër këshillat më të... 

Maskë me vaj ,qepë dhe hudhër që ben mrekulli për problemet me flokun tuaj . Qepë + hudhër + vaj kokosit Merrni gjashtë thelpinje  me hudhër,i pastrojme nga levorja . Merrni një qepë të vogël, largojme levoren dhe prejmë në copa. Vendosim... 

            Share this:TwitterFacebook 

  Share this:TwitterFacebook 

Torta e Krishtlindjeve është një tortë super e shijshme, e mbushur me fruta të thata dhe arra që do të pëlqehen nga njerëz nga të gjitha grupmoshat. Përbërësit për tortën e Krishtlindjeve: Boronica të thata – 1/3 filxhan Rrush të... 

  Këngëtarja shqiptare me famë botërore çdo ditë e më shumë po arrin majat e muzikës botërore. Ajo së fundi u shpall si këngëtarja më e mirë e muzikës pop, në MTV EMA, ndërsa tani ajo ka vazhduar me aktivitete të tjera, shkruan... 

  Beatrix Ramosaj është një nga femrat më atraktive dhe më të ëmbla shqiptare. Bukuroshja momentalisht po qëndron në Paris nga edhe ka postuar një fotografi. Në një këmishë të bardhë, e të hapur ku e vë në pah dekoltenë,... 

  Flaka Krelani është njëra nga këngëtaret që komentohet goxha shumë. Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me veshje më të trasha tashmë që edhe koha është ftohur. Veshur me pallton... 

Sinan Vllasaliu ka fansa të shumtë nga të gjitha moshat, të cilët pëlqejnë muzikën e tij. Por, tani ai ka një fans më të veçantë. Është Jani, nipi i tij, i cili duket se është një fans i flakët i tij. Në një fotografi të postuar...