fustana per mature

Per te ju frymezuar per eventet tuaja te rendesishme ,mbremje te ndryshme matura etjera ne kemi perzgjedhur ide te bukura disa modele te fustaneve,shpresoj te ju pelqejne idet tona/ kenaquni.      

IMG_2847-M

Nevoiten perberesit ; 1.1/2 gota miell buke 1 lugë maja e çastit sheqer 1/2 luge 1 luge kripë 2/3 filxhan qumësht të ngrohtë 1 lugë gjelle vaj ulliri 3 pjese djathë i copëtuar  3 pjes djathë mocarela 2 vezë (nese... 

zingjire me zemer

Cdo femer enderron nje dhurate per Shen Valentin,dhe dhurata me e pritur eshte ndonje unaze,bizhuteri,apo aksesore,ose diqka se simbolizon dashurine,ne kemi sjelle ne foto disa ide te bukura qe do te ju ndihmojne ne zdhedhjen e dhuratave per diten... 

floku ne dimer

Dimri është ajo kohë magjike e vitit kur bora mbulon gjithçka dhe e bën të duket e bukur. Por është edhe koha kur ajri i ftohtë dhe i thatë shkakton një gjendje të keqe në flokë: pa shkëlqim, pa formë dhe me lagështirë. Por nuk... 

stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_1043479

Festat po afrohen ,ne ju kemi perzgjedhur ide te bukura te punimeve ,si kartolina bredh dhe tjera        

outfit16-3-640x960

A jeni duke shijuar ditët e bukura te vjeshtes? Ne jemi gjithmonë këtu për të ju treguar tendencat e fundit të modës dhe të ju frymëzojmë për të ndjekur ato. Për sot, ne kemi një post shumë interesant, që quhet “19 kombinime... 

receta-turshia

1 kg tranguj (mesatar -Jo shumë te medhenj, jo shumë të vogla) 1 kg speca (bardh apo të kuq) 1kg  karrota te pastruara 1 kokë e madhe e lulelakër 1 kg domate të gjelbër 300g  kripë 300g  sheqer 1 liter  uthull 3 litra ujë 1 qese e... 

frizura

Do you want shiny hair that radiates that you have healthy hair too? If so, there are many things you can do, but in this article we’ll discuss three of them. With that said, read on to find out about three things you can do to get hair that... 

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe