Modelet me te reja te Punë Dore për femijë.

On Saturday, March 16th, 2013

Dëshironi modele më të reja te punuara me grep?Epo nxitoni ateherë sepse ne ju sjellim modelet me te reja te modeleve për vajza të vogla të punuara me grep.Për të gjitha gratë që i pëlqejnë gjërat e punuara nga vetë ato portali ynë Sekretemode ju sjell një set me 28  fotografi të modeleve më të reja të punuara nga gra të ndryshme .

 

About -

Tags:
Posted in Punë dore
Displaying 13 Comments
Have Your Say

 1. Gjylije says:

  Sa e punoni qat fustan komplet foto nr 6 prej fundi

 2. shkurta xani says:

  une punoj per thmi vesha te drenices

 3. shkurta xani says:

  une e punoj qet fustan numer 6 30 ero

 4. vlera says:

  pershendetje
  me ka pelqyer nje model i fustanit per vajza te vogela dhe dua vete ta punoj sepse di pak te punoj me grep po nese keni mundesi me ma dergu ne imell menyra se si punohet do te ju faliminderohem shume eshte ai fustanin ngjyr vjollce nene ate te verdhin me te bardhe

  • admin says:

   Ju luten zonja vlera na shkruanani ne facebook ne inboks dhe do te ju dergoj fustanin qe e keni kerkuar

  • Your Name... says:

   mir asht me dit me punu vet po nese nuk din te lutem ma jep numrin e tel edhe une e punoj se shum kam punu me pare po ero punohet ma lir jo valla se une me eto pun dorew mirrna
   edhe jetoj
   tung te pershendes klm

 5. Name* says:

  Me pelqei fustani nr17 nga fillimi:)))

 6. majlinda zefi says:

  Di shum te punoj me grep…….
  Desha vetem modele te ndryshme per bebe. Vajza dhe djem

Displaying 13 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe