Modelet më të reja të fustaneve 2013.

On Wednesday, January 2nd, 2013

Dëshironi të keni një pamje elegante, atëherë këto modele të fustaneve që mund të ju japin ide të shkoni te rrobaqepsi juaj dhe të  preni për trupin tuaj që të visheni në raste  të veqanta në mbrëmje apo dasma .Është e vetmja mundesi me të cilat mund të jeni në qëndër të  vëmendjës.Pra janë modele më të reja të Jovani dhe dizajner të ndryshëm që janë qepur për këtë vit 2013-tës.

 

 

Tags: ,
Posted in Fustanat, Moda
Displaying 14 Comments
Have Your Say

 1. fatlinda says:

  mua me pelqen aii fustanii dua ta tii sa ksihton dhe ku muj me ardh me paa se si duket edhe me bukur pi ngati<3 flaminderit per mirkuptim

 2. erdonisa says:

  sa kushton qaj fustan seee dojna me ja ble nuses

  • Anisa B says:

   Erdonisa , ti duhet ta thuash se cili fustan apo si është në qfar forme , qfar ngjyre dhe këta të pergjigjen keshtu-ashtu okej mfal per ndonje gje te gabur weq se e vura re Qao.

 3. ela says:

  shume bukur
  akeni edhe modela tjere te fustanave per mberamje te klases 9?

 4. tringa says:

  shum buker veq edhe ma shum modele

 5. Tinna says:

  sa kushton Fustani ngjyr t’zez edhe ku muj me ble ket Fustan

 6. mili says:

  shummmm te mira po me pelqejn

 7. Hirmete says:

  Sa kushton ky fustani me ngjyr Lila me tregoni ju lutem

 8. Janna says:

  Teper t’mir amo aka tjera modele t’fustanav ?

 9. Anisa B says:

  O Njerz mos u mashtroni me këso fustana , duhet të vishni më thjesht dhe bukur dhe këto jan të shpluar dhe ta kujtoni All-llahun siq thotë , me te vertet ato njerz qe shplohen do jen te Xhehnemmit :):)

 10. Anisa B says:

  Ju lutem nese ka dikush per te me then ndonje gje le ta thot se do ju pergjigjem nese nuk ju duket n’regull :(:(

Displaying 14 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>