Modele të graniturave te punuara me grep

On Saturday, April 5th, 2014

Për të gjitha femrat që dinë të punojnë me grep ,ne ju kemi zgjedhur disa nga modelet më të bukura,që mund të i punoni lehtë,dhe ti përdorni për tabaka tavolina dhe vende të ndryshme për dekorimin e shtëpisë.

1510652_240078272850043_1996338042_n

4e06444aca9e7edcd3c33cdf12d78542

13ca5245d949

554700_500889716637948_1018607840_n

1618456_240302316160972_666964714_n

free-crochet-doily-pattern-120

full_7254_25589_AntiqueWheatLinenDoilyPattern_1

product-081151155612

salfetka

hqdefault

IMG_0589

imagesCAOK8LWI

GRANITURA ME GREP

granitura

hqdefault

images

images2

l1300-doily-in-crocheted-battenberg-pattern-a

mUahvintage-crochet-pattern-flower-cutwork-applique-doily

About -

Tags:
Posted in Punë dore
Displaying 7 Comments
Have Your Say

 1. rudina says:

  mund te me shpjegoni si behet ky modeli i parafundit se me pelqen shume por nuk po mundem dot ta bej

 2. nita says:

  Nnnnnniza

 3. Vjola says:

  Me pelqen c’do gje e punuar me dore ,ju lutem me derogoni dis amodele per mbulese tavoline

 4. nita says:

  boni met mira se jan te tmerrshme

Displaying 7 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe