Tags: ,
Posted in Fustanat, Moda
Displaying 7 Comments
Have Your Say

 1. arbresha says:

  nese mund te shenoni edhe numrin e telefonit dhe vendodhjen ku gjendni fustanet shum te bukur

 2. enisa says:

  ju lutem a mund te tregoni vendi ku gjendet dh sa kushton

 3. nardi says:

  e dashura ime do te gezohet nese une i marr njerin nga keto ku gjinden a mund te me thoni…….

  • admin says:

   Me vjen keq por ne jemi vetem portal informativ i modes dhe nuk shesim fustane ,por sigurisht qe mund te merni modele nga ne qe i postojme fustanet te modeleve me te reja per te i prer te ndonje rrobaqeps.

 4. erda says:

  ki fustani i zi ku gjendet dhe sa kushton ju lutem tregoni kthe

 5. lona says:

  SHum te bukur

 6. AnitA says:

  Shume te Por mendoj se po ti qepni dhe ti shiteni do te ishte me mire si pershembull ky djali ka dashur qe e dashura e tij te ket njerin nga keta. Fustana dhe ky eshte mendimi im
  Sipas komenteve qe kam lexuar deri tani me respekt ANITA GRAJQEVCI

Displaying 7 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe