Modele të Fustaneve për vajzat e vogla

On Friday, March 15th, 2013

Dëshironi që vajzat tuaja të duken bukur ,apo jeni duke kerkuar modele të fustaneve që të qepni te rrobaqepsi juaj?Shikojeni këtë set fotografik me modele shum të bukur të fustaneve për vajzat e vogla.

 

 

 

 

 

About -

Tags: ,
Posted in Fustanat, Moda
Displaying 6 Comments
Have Your Say

  • donita ajeti says:

   këta fustane si pas modelit dhe mendimit tim jan shum te bukur por diqka është e bukur ndaj vajzave të vogla ajo është qantat e tyre ndaj ngjyrave të njejta

 1. neda says:

  shume te bukur

 2. shum te BUKUR POR ME I MIRI ISHTE AI I KALTERTI ME BOLLERO DHE QANT

 3. fjolla avdiu says:

  mua me pelqejn te gjith fustanet por me i miri eshe fustani i pembe me nje lule ne fustan

 4. Ardona says:

  Hallo ich bin 9jahre ich will ein kleid fur mich bis 15€ tanke albanish
  Hallo une i kam 9 vjet edhe po du ni fustan per 15€faliminderit

Displaying 6 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe