Modele të fustaneve 2013

On Thursday, December 20th, 2012

Për të gjithë dizajnerët qe kan pasion qepjen e fustaneve ,modelet e 2013-tës jan modele më të bukura që kan qenë ndonjëherë ,modele me gurë të shkëlqyer me materiale dhe ngjyra të ndryshme.

Nëse ju jeni duke kërkuar  një fustan të bukur, unik, të shtrenjtë apo të lirë për mbrëmje shikoni disa modele të Jovani dhe dizejnator tjerë.

 

 

About -

Posted in Fustanat, Moda
Displaying 5 Comments
Have Your Say

 1. erza says:

  shum te bukur

 2. gita says:

  me i bukur prej kretjve fustana te zi

 3. gita says:

  me i bukur prej kretjve fustani zi
  te zi

 4. ESHTE E VERTETE.ME I BUKUR ESHTE FUSTANI I ZI.SA DO TA DOJA, POR S’MUNDE,JAM SHTAZENE DHE PRES NJE FEMIJE TE CILIN E PRES ME PADURIM TE DALE NE JETE BASHKE ME BASHKESHORTIN TIM.FALEMINDRIT!

 5. atej says:

  Sa kushtoj qita fustan dhe sa I kepni me pru ni model a

Displaying 5 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe