Mbulesa shum të mira për beba të punuara me grep

On e Hënë, Dhjetor 10th, 2012

Këtu kemi disa foto të modeleve  shum të mira për bebet ,modele të batanijeve ose mbulesave për fëmijë të punuara me grep te dores.

Etiketa:
Posted in Punë dore
Displaying 13 Comments
Have Your Say

 1. Armina thotë:

  Pershendetje! me falni a tregohet punimi i batanieve? nese po a munt te me tregoni se vertet me pelqien shume bataniet :))..

 2. makja thotë:

  pershendetje nga makja nga gjakova,si muna un me kumoniku me ju sepse jam e interesume qe ta porosis ket mbulojen e bardh me te kuq per bebe,

 3. rejhane thotë:

  ju lutem me tregoni si punohet mbulesa ma shum ngjyra me at jastekun e rrumbullaket ne mes

 4. kamer thotë:

  mir dita aka munsi me dit se sa koshton ni mbulojs per beba edhe aka far numer tel me u mar vesh ma holsisht per ket pun
  ju falmderit
  kamer shala

 5. KATERINA KOTE thotë:

  A MUNDET TE ME SHPJEGONI MODELIN E MBULESES SE BARDHE ME PIKE TE KUQE DHE SA KUSHTON AJO.FALEMINERIT!BEHEM NENE PER HERE TE PARE.

 6. nora thotë:

  Mir dita
  a mundeni me ma dergu errnekun se si marohet ajo qebja e bardh me gjzla te kuq per beba flm Nora. Nese nuk mundeni mem tregu athere me tregoni sa e ka qmimin flm

 7. deni thotë:

  pershendetje a mund te me thoni sa kushton me perafersi nje batanije si keto ne foto, ajo e para sa kushton?flm

Displaying 13 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close
Unë pëlqej (I like) sekretemode.com
Duke klikuar këtë buton, ju na ofroni mbështetje që punën tonë ta bëjme me të mirë dhe ta zgjerojmë komunitetit e modës. Faleminderit. (Please, support us by clicking like on our FB page. Thanks)

Facebook