Koleksioni i kepucëve që përshtaten ne qdo veshje

On Tuesday, February 10th, 2015

Artikulli ynë i radhes është me kepucë elegante ,Këto kepucë është e domosdoshme ti keni ne dollapin tuaj,janë  këpucë të gjitha sezoneve .Lëkurë e lustruar,që ju mund ti përdorni në të gjitha llojet e veshjeve ,jane te rehatshme per qdo mbremje dhe te perditshme.Shikoni koleksionin me poshte.

 

abiye stiletto ayakkabı modelleri

christian louboutin yeşil nubuk stiletto ayakkabı

gümüş yanar döner stiletto ayakkabı

kırmızı rugan stiletto ayakkabı

leopar desenli süet stiletto ayakkabı modeli

mor süet stiletto ayakkabı bilekten bantlı

nubuk çizgili stiletto ayakkabı

parlak taşlı stiletto ayakkabı

pudra şeftali rugan stiletto ayakkabı

rengarenk stiletto ayakkabı

rugan renkli stiletto ayakkabı modeli

siyah beyaz ince topuklu zebra desenli stiletto ayakkabı

 

siyah dore rugan yüksek topuklu sivri burunlu ayakkabı

siyah rugan kırmızı tabanlı stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı siyah rugan

stiletto ayakkabı yılan derisi lacivert

stiletto ayakkabılar

syah stiletto ayakkabı

yılan derisi stiletto ayakkabı

taşlı stiletto ayakkabı

Tags: ,
Posted in Këpucet, Moda
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>