Këpucë te femrave / Trendet Pranverë-Verë 2015

On Monday, March 2nd, 2015

Këpucët  janë dobësia e çdo femre. Te bukura dhe luksoze, elegante por modeste, në pranverë – verë 2015 koleksionet, dizajneret tregoine këpucë për çdo pasues të modës. Në pranverë – verë 2015 kushtojini vëmendje  këpucëve klasike me takë të hollë, – këpucëve  me thembra të trasha. Çfarë lloj këpucë ju do të zgjidhni, është e rëndësishme që të ndiheni rehat dhe të arsyeshme me veshjen tuaj.

1. Një nga tendencat kryesore në pranverë – verë 2015jane keto kepuce me taka te holla qe mun te mbathni per qdo dit ,dhe ne mbremje festive.Shikojeni koleksionin me poshte ne foto.

banner

designer-Christian-Louboutin-womens-shoes-2015-collection-620x570

zoom_2

zoom_2 (3)

zoom_2 (1)

womens-shoes-620x414

Metallic-Leather-Pumps

 

kepuce elegante

zoom_1

214

spring-summer-2015-unusual-shoe-trend-for-women-620x932

 

 

 

Tags: ,
Posted in Këpucet, Moda
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>