Kepucë elegante për femra

On Monday, December 10th, 2012

Kepucë elegante për femra modele te ndryshme dhe ide se si ti përshtatim veshjet për mbramje ,ahengje dhe damsa .Modele me shum ngjyra qe ju pershtaten per qdo fustana dhe veshje elegante.

Tags:
Posted in Këpucet, Moda
Displaying 18 Comments
Have Your Say

 1. linda zogaj says:

  shum shum te bukra te pembet edhe te bardhat

 2. kika says:

  a mund ti gjej kto diku ose ti ble te pembt edhe sa kushtojne

 3. elona mulolli says:

  sa kushtojn keto te pembet

 4. ilirjana says:

  oo zot po te bukura

 5. ilirjana says:

  shumm te bukura qenkan keto me ngjyr pembe bee

 6. po te mira qato ama numrin e telit se po vi ;po i blejj

 7. takat me maje dhe ato me take te vogel shume te shpifura te tjerat qe jane me take te larte dhe jo me maje perpara jane shume te bukura

 8. takat te fotoja e pare shume te bukura cfare te bej une qejam akoma e vogel per taka

  🙂

 9. benita gashi says:

  mua me pelqyten shum kepucat e treta po duhet me dit se kush mi vesh jo gjethkushi

 10. arselin HOTI says:

  mua me kan pelqy dhe jam shum e lumtur se i kaM GJETUR KEPUCAT QE KAM ENDERRUAR PER TI BLER NE martesen e gjagjait tim

 11. benita gashi says:

  mua me kan pelqyer keto kepuca por duhet me dit kush mi vesh e kush jo se mi vesh gjethkushi ja hupin hishin edhe kepucave dhe shpresoj se ato kepuca do ti ble ne martesen e dajes tim te dashur nga turkey

 12. tina says:

  nuk di si te i pershkrujaj keto kepuc me len pa koment …Shum te bukraaaa

 13. Linda says:

  Shum te bukura te bluta

 14. majla says:

  Jane te gjitha te bukura

Displaying 18 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>