Fustane te punuara me dorë

On e Hënë, Nëntor 26th, 2012

 

Fustane te punuara me dorë:

Punime artistike te punuara me ngjyra te ndryshme dhe shum të pëlqyera për femrat qe adhurojnë punime dore, fustana dhe funda  elegant  të shkurt dhe të gjatë me  dizajne tradicionale shqipëtare.

 

Etiketa:
Posted in Punë dore
Displaying 3 Comments
Have Your Say

 1. It’s amazing to go to see this web page and reading the views of all friends regarding this piece of writing, while I am also keen of getting experience.

 2. wine thotë:

  Hi there very nice web site!! Guy .. Beautiful .. Superb ..
  I will bookmark your blog and take the feeds additionally?
  I’m satisfied to search out a lot of useful information here within the post, we
  want work out more techniques on this regard, thank you for sharing.
  . . . . .

Displaying 3 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Close
Unë pëlqej (I like) sekretemode.com
Duke klikuar këtë buton, ju na ofroni mbështetje që punën tonë ta bëjme me të mirë dhe ta zgjerojmë komunitetit e modës. Faleminderit. (Please, support us by clicking like on our FB page. Thanks)

Facebook