Fushata e Modës e Alberta Ferrettit Pranverë / Verë 2013

On Tuesday, January 8th, 2013

Modës luksoze shtëpia e Alberta Ferretti sizzles pranverë / verë 2013 fushata,është duke shfaqur Nadja Benderin dhe Zuzanna Bijoch, të cilat duken si dy motra në foto. Të dy modelet e mrekullueshme kanë prerjen e njëjtë dhe duken romantike nga koleksioni më i ri i markës italiane, na bën të pyesim veten nëse kjo është i njëjti person apo dy modele të ndryshme.

 

Alberta Ferretti për sezonin e ri pranverë / verë 2013. Fushata është tejet femërore, elegante dhe romantike, duke treguar veshje për mbrëmje,veshje mini delikate me të bardhë ose blu, funde, dantella të sofistikuara dhe bluza, pantallona treçerekëshe stilit të lartë krahasohen me tunikat e gjata asimetrike. Tonet blu, jeshile, e bardhë, krem ,i zi janë ngjyrat mahnitëse të Alberta Ferrettit për mbledhjen  pranverë / verë 2013 e cila është “mbi të gjitha dritë dhe ujë,me lëvizje dhe Kristal”, projektuesi i njohur ka deklaruar. Feminiteti është fjala për Ferretti Alberta pranverë / verë 2013, kryesisht përmban veshje të dinjitetshme, funde dhe bluza, duke shfaqur dantella, qëndisje të ndërlikuar dhe të butë, rruaza simpatike dhe shtofe delikate. Pajisjet e Alberta Ferrettit në pranverë / verë 2013Duket janë përfunduar me,qanta dore ,këpuc me taka të larta, syze dielli  dhe rrathë  metalik. Me të vërtetë a nuk është e pabesueshme ajo?

 

 

 

About -

Posted in Moda, Veshjet
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe