Koleksioni i atleteve pranverë / verë 2013

On Tuesday, January 8th, 2013

Këpucët janë të mërzitshëme, të zgjedhim atlete nga firma converse . Marka amerikane Converse ka arritur Ffmë botërore , e cila i ka fituar zemrat e të gjithë të rinjëve me atletet e saj mbresëlënëse. Koleksioni i saj pranverë / verë 2013 sjell ngjyra të gjalla dhe modele të reja.

Asgjë nuk mund të konkurrojë me atlete sportive, kur është fjala për rehati dhe një stil i relaksuar dhe kur është fjala për këtë të fundit , asnjë markë nuk mund  të konkurrojë me Converse. Kjo është zgjedhja përfundimtare e të gjitha vajzave të reja dhe djemtë, të cilët duan të kombinojnë stilin e madh me rehati. Converse i ri  pranverë / verë 2013 është krejtësisht për stinën e verës,  me ngjyra si të tilla si nenexhik jeshile, rozë e zbehtë, ngjyrë limoni dhe të kaltër. Ka edhe të stileve në dispozicion në të kuqe, blu, e zezë, e bardhë, krem dhe gri. Megjithatë, ka edhe ngjyra spektakolare  të atleteve si  leopard dhe ato romantike me lule.

 

 

 

 

 

Me fillimin e vitit të ri, Converse sjell një surprizë të këndshme për fansat e saj.Converse pranverë / verë 2013 koleksion përmban një stil risi, veçanërisht për ditët e verës me diell. Koleksioni pranverë / verë 2013  do të mbush dyqanet në mbarë botën. Converse në fund të janarit dhe fillim të shkurtit, do të ofroj stilin tuaj të preferuar!

 

 

 

 

Tags:
Posted in Këpucet, Moda
Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>