Archive for the ‘Punë dore’ Category

Mësoni si të punoni këtë fustan të bukur me grep per vajza

On Friday, April 18th, 2014
Nëna dëshironi modele të reja për të punuar me grep?këtu ju kemi postuar një model shum të bukur ku do të mund ta punoni ju vet pa shpenzuar para, pra është shum i thjesht dhe i leht për ta punuar,provojeni do të gëzoni vajzën tuaj me një fustan të ri.Punë të mbarë liveinternet.ru     ...


Modele të graniturave te punuara me grep

On Saturday, April 5th, 2014
Për të gjitha femrat që dinë të punojnë me grep ,ne ju kemi zgjedhur disa nga modelet më të bukura,që mund të i punoni lehtë,dhe ti përdorni për tabaka tavolina dhe vende të ndryshme për dekorimin e shtëpisë. ...