Archive for the ‘Veshjet’ Category

Java ekskluzive i Dizajneve të 13-të në Athinë

On Monday, March 4th, 2013
Java ekslusive i Dizajnit në Athinë ka kënaqësinë të shpallë datat zyrtare për edicionin e 13-të prezantimit në tendencat Vjeshtë / Dimër 2013-2014: Nga 29 mars – 1 prill, Java Ndërkombëtare Moda ndodh për herë të 13-të në Pallatin e Sigurimit Kombëtar Avenue Avenue! Në këto kohë të vështira për Greqinë, AXDW vazhdon të promovojë dizajner të modës ...

Veshje të ndryshme të Modës më të re 2013

On Thursday, February 28th, 2013
Nëse keni një takim dhe jeni në shtres se qfarë të bleni që të dukeni bukur apo jeni duke kërkuar diqka për modën më të re ,shikoni këto foto me modelet më të reja të 2013-tës që do të ju bëjë të vendosni menjëhrë se qfarë të veshni dhe si te i përshtateni modës me ...

Foto të bizhuterive për fustane

On Sunday, February 24th, 2013
Bizhuteri shum te bukura për martesë që përshtaten me vello ,gjithashtu pershtaten edhe për fustane ,në mbrëmje ahengje etj. Këtu jan disa foto që ju krijojnë ide se qfarë mund të ju shkojë me fustanet që do ti veshni në mbrëmje ose dasëm.                   ...

Kostume për Meshkuj Moda 2013

On Wednesday, February 20th, 2013
   Kostume xhaketa dhe pantallona kostume me hije klasike dhe këmisha. Si një markë parizian me lidhje të forta me industrinë e tekstilit të Italisë – shumë prej pëlhurave të saj janë zhvilluar ekskluzivisht nga fabrika LANIFICIO, themeluesit janë Nino Cerruti për F.lli Cerruti –     ...

Tendencat e modës për meshkuj, veshjet e modës më të re 2013

On Tuesday, January 29th, 2013
 Tendencat e modës për meshkuj, veshjet e modës më të re 2013, martesa është një shans për njerëzit të vishen dhe të duken të rregulluar.Këto modele për meshkuj janë zgjedhja e duhur kur është fjala për pjesëmarrje në rastin më të veçant siq është  ceremonia e martesës. ...