Archive for the ‘Veshjet’ Category

Stile te kombinuara te veshjeve elegante

On Wednesday, May 15th, 2013
Stile dhe ide te ndryshme te veshjeve elegante per mbremjet verore ,ju sjellim disa modele fantastike qe jane te kombinuara me kepuce qanta etjera,uroj qe te beni zgjedhjen e duhur ,shikojeni disa nga ato.   ...

Stile te ndryshme te veshjeve Verore

On Thursday, April 25th, 2013
Dizajnuesit ose stilistet e modës krijojnë dhe prodhojne shume artikuj veshjesh. Por, me e rëndësishme është idea se qfare kombinimi te veshjes do te zgjedhni ju per veten tuaj.Ne ju ofrojme ide te ndryshme te dizajneve te ndryshme te modës qe ju ben te ndryshoni stilin tuaj ne stinen e Veres.           ...

Bizhuteri qe adhuron qdo femer

On Sunday, April 7th, 2013
Bizhuterite jane nje dhurate speciale per secilin nga ne. Ne vishemi ashtu siq deshirojme por eshte shume me rendesi edhe zgjedhja e bizhuterive qe na pershtaten me veshjet Pavaresisht kreativitetit qe shpesh here kalon edhe kufijte e imagjinates jeni ju qe zgjidhni aksesorin e pershtateshem. Ato vijne te shumellojshme, te medha dhe te vogla, me shkelqim ...

Qanta per femra per stinen e Pranveres

On Wednesday, April 3rd, 2013
Çanta ësht një element shum i rëndësishëm mode e cila luan rolin e vet në dukjen tuaj.Nëse jeni duke kerkuar modele per stinen e pranveres dhe se çfarë modele të qantave jan tani në trend atëherë ju mund ti gjeni modelet më të reja të çantave për kët stine duke shikuar fotografitë më poshtë ,dhe mendoj ...

Veshje tradicionale shqiptare

On Monday, April 1st, 2013
Veshjet popullore, jane pa dyshim nje nga manifestimet me te fuqishme te kultures tradicionale. Ato jane trasheguese e transmetuese te shume elementeve, qe vijne nga lashtesia dhe nga koha e mesme, por jane njekohesisht edhe shprehje e marredhenieve kulturore me popuj te tjere gjate shekujve.Veshjet e rrafshit te dugagjinit jane nder me te pelqyerat nga ...Modele te mrekullueshme te Veshjeve te kombinuara me Qanta

On Monday, March 11th, 2013
Qëndroni te mrekullueshme gjatë gjithë kohës me veshje dhe Qanta qe  me të vertetë ju bejne te dukeni fantastike. Në këtë set fotografik do te gjeni nga modelet e veshjeve dhe qantave qe jane vertetë të mrekullueshme të  cilat do t’ju mahnisin. Tëndencat moderne janë motivet kryesore që do dominojnë në botën e modës në sezonin e Pranveres dhe Veres.       ...

Kombinime te veshjeve me fustane të shkurtër

On Wednesday, March 6th, 2013
Ne e dimë se veshjet e shkurtra janë të rëndësishme dhe të dashura nga të gjitha gratë e të gjitha moshave, Eva Stylish është paraqitur me një koleksion te veshjeve me fustane të shkurtër që ju  do ti dashuronit! Pa marrë parasysh, stilin ngjyrat, apo fustane të prera që ju jeni duke kërkuar për ti prerë ...