Archive for the ‘Veshjet’ Category

Pallto te kombinuara për stinen e Dimrit

On Friday, October 4th, 2013
Mantelet elegante të kombinuara me qantë dhe kepucë dimri gjatë ditëve të ftohta të dimrit nëse ju dëshironi të visheni  me  modën më të re ju sugjerojme disa kombinime te bukura dhe elegante.   Kjo palltë pelerine është e pershtatshme me fundë dhe qizme me ngjzrë të zezë dhe ngjyrë porsi palltoja pelerine ,është kombinim shum në ...

Modele te qantave DUKI DASO

On Tuesday, October 1st, 2013
Modele te bukura te firmes se njohur Duki daso ,per te gjitha femrat qe e percjellin moden ,ne ju publikojme diasa foto te qantave dhe veshjeve te pershatura bukur.   ...

Modele turke te firmes Aker 2013

On Friday, September 20th, 2013
Modele turke te firmes Aker 2013 Shallet nga firma e njohur Aker dhe çantat  janë krenaria e Turqisë janë  të dizajnuara për vitin 2013. Më poshtë ju mund të shihni modele të çantave dhe shallave ose shamijave që kanë qenë katalog i 2013-tës në firmen Aker. Kliko në foto për të zgjeruar.   ...

Koleksionet e reja te Dolce & Gabbana

On Friday, September 20th, 2013
 Dolce & Gabbana koleksionet në modë janë syze dielli  në të cilat janë paraqitur në dizajn,janë të mahnitshme  dhe përshtaten në shumicën e grave përveç të qënit me mbrojtje UV kundër rrezeve të dëmshme të diellit. Dolce & Gabbana gjithashtu paraqet orë elegante që përshtaten në mbrëmje janë klasike qoftë ngjyra argjendi ose prej ari. Përveç kësaj, Dolce ...

Veshje te ndryshme elegante

On Friday, August 30th, 2013
Veshje  elegante te kombinuara nga stiliste te ndryshme ,veqanersiht nga stilistja e njohur Eva ,jane modele te bukura qe na krijojne ide se si te kombinohemi kur kemi ndonje feste.       ...

Këshila se si te kombinohet ngjyra e verdhë

On Saturday, August 24th, 2013
 Shumë ngjyra janë konsideruar shpesh si kryesore, kështu që ngjyra e verdhë shumë shpesh vepron si një ngjyrë shtesë, pavarësisht nga fakti se ajo është një nga ngjyrat themelore. Kjo mund të jetë për shkak të faktit se shumica e modelisteve nuk e di se si të kombinohet ngjyra e verdhë dhe përpiqen që të e mbajnë larg nga veshja . Duke ...

Mente E gjelbër Trendi: Si të visheni me ngjyrën e gjelbër Mente

On Monday, July 8th, 2013
 Një hije e butë e gjelbër dhe bruz, është një trend i madh për sezonin e veres. Moda me ngjyrë Minty është kudo, në veshje ne bizhuteri,ne grim dhe manikyrin e thonjve, dhe madje edhe muret në shtëpitë tona janë të pikturuar me këtë ngjyrë.  Universalisht hije për pothuajse të gjitha tonet e lëkurës dhe kështu pabesueshëm në ...

Kombinime te bizhuterive 2013

On Monday, July 8th, 2013
Erdhi stina e preferuar e veres dhe ne kemi mendjen te kombinimet e veshjeve,me qfare bizhuterish ti kombinojme ato,ne ju krijojme ide te ndryshme dhe ju preferojme disa nga modelet me te reja qe pershtaten me qdo veshje .           ...


Kombinime te veshjeve te ndryshme,modele te reja 2013

On Thursday, June 20th, 2013
 Jeni duke menduar për ftesen që keni marrë për mbrëmje ne aheng apo ndonjë festë tjeter,dhe ju keni plot dollapin me veshje dhe ende nuk jeni ne dijeni se si t,i kombinoni ato,tek ne qe ju informojme me moden me te re mund te gjeni kombinime te ndryshme te veshjeve fustne te shkurter apo te ...