Archive for the ‘Veshjet’ Category21 Kombinimet e dimrit me Funde

On Tuesday, January 21st, 2014
Në këtë post ju mund të shihni 21 kombinime të dimrit me funde. Hidhni një sy në fotot dhe të shohim se si këto fashionistas kanë pershtatur ato kombinime me veshjet e tyre të dimrit. Lexo disa këshilla. Kombinimet me funde që ju zakonisht i veshni gjatë muajve të nxehtë. Gjeni llojin e materialeve të ...
Koleksioni i veshjeve elegante vjeshte/dimer 2013

On Sunday, October 13th, 2013
Koleksioni i veshjeve elegante vjeshte/dimer 2013,Kombinime te bukura dhe elegante te modes me te re 2013.Per femrat qe e percjellin moden keto veshje te krijojne ide se si mund te kombinoheni ne stinen e vjeshtes dhe dimrit.     ...

Inspirim i stilit të nuseve(bizhuteri mahnitëse)

On Saturday, October 12th, 2013
Këto bizhuteri martesore  janë patjetër të përshtatshme që të dukeni një mbretëreshë apo princeshë. Foto fantastike veçanërisht mbretërore , apo nuk mendoni ju kështu? Të gjitha këto janë magjepëse , secila është  moderne dhe romantike.Është e rëndesishme nese ju keni deshire që të bartni keso lloje te bizhuterive me velle apo fustan që edhe flokët të jenë të kapura ...

Pallto te kombinuara për stinen e Dimrit

On Friday, October 4th, 2013
Mantelet elegante të kombinuara me qantë dhe kepucë dimri gjatë ditëve të ftohta të dimrit nëse ju dëshironi të visheni  me  modën më të re ju sugjerojme disa kombinime te bukura dhe elegante.   Kjo palltë pelerine është e pershtatshme me fundë dhe qizme me ngjzrë të zezë dhe ngjyrë porsi palltoja pelerine ,është kombinim shum në ...