Archive for the ‘Veshjet’ Category

Trendet e Palltove: Rikthehet ngjyra Pink

On Monday, November 9th, 2015
Ngjyrat e zbehta rozë janë të  ëmbëla, dhe  të preferuara, ngjyrëdashese. Edhe pse veshjet njëngjyrëshe neutrale ende mbretërojnë,rozë dhe pink jane trendet e  kësaj stine. Kur kombinohet me  këmisha me funde ose xhinse duken shum bukur.Shikojeni koleksionin e kombinimeve.source   ...


20 kombinimet më të mira që janë në trend te kesaj stine

On Thursday, October 22nd, 2015
Ne jemi gjithmonë këtu për të ju frymëzuar ju dhe të ju tregojmë se çfarë është ne modë dhe eleganc në këtë kohe. Ne jemi në sezin e vjeshtes dhe jemi shumë të ngazëllyer për këtë.Kjo do të thotë se ju duhet të vëni të gjitha rrobat tuaja verore në anën e pasme të garderobes tuaj dhe për ...

15 Stile Verore te veshjeve

On Saturday, September 5th, 2015
Ketu kemi disa stile verore te veshjeve ,qe jane ne trend edhe ne vendin tone,pra si gjithmone ne ju prezantojme modelet dhe trendet me te reja ,shikoni me poshte fotot dhe kenaquni.   ...


Disa nga vellot me te vlerësuara per vitin 2015

On Monday, August 3rd, 2015
Natyrisht se velloja gjate ceremonisë se martesës përkatësisht gjate celebrimit te dasmës është pa dyshim një komponentë kyçe qe secila nuse dëshiron qe te duket sa me perfekt qe te jete e mundur. Me poshtë po ju prezantojmë disa foto te vellove te vlerësuara nga portale prestigjioze te modes. Gjithsesi vlen te theksojmë se këto ...

Si të kombinojmë veshjet me ngjyre të bardhe dhe të zezë

On Sunday, July 19th, 2015
Për sot, unë do të bëj një post shumë interesante që quhet “Fuqia e zezë dhe e bardhë”. Këto dy ngjyra të duken të mahnitshme,kur janë të kombinuara së bashku. Por,ne duhet të pranojmë se të dyja duken fantastike kur janë të veshur edhe veçmas. Ne duhet kushtuar shumë vëmendje kombinimeve klasike te zezë dhe te bardhë e ...

17 Veshjet të mahnitshme për këtë pranverë

On Friday, May 15th, 2015
Hey zonja bukuroshe! Unë jam gjithmonë këtu për të ju frymëzuar dhe për të zgjuar kreativitetin tuaj.Për sot, unë kam 17 kombinime veshjeve ditore për këtë pranverë.Kontrolloni keto foto dhe ndjehuni të lirë për të kopjuar stilin e veshjeve që ju pëlqen më së shumti.     ...