Archive for the ‘Veshjet’ Category

Koleksioni i fundit i qantave 2012-13

On Sunday, January 6th, 2013
Çantat gjejnë gjithmonë rëndësi të madhe në botën e modës. Femrat janë shumë të vetëdijëshme për mbajtjen e aksesorëve të tyre të dorës. Ndërsa ne po diskutojmë këtu për qanta ne do të ndajmë disa foto për qantat. Çantat mund të jenë të formave të ndryshme si të stilit çantë, ovale,stilit të rrumbullakët , stil të harkut ...

Koleksion i palltove Vjeshte-Dimer 2013

On Tuesday, January 1st, 2013
Pallto dhe jakne te ndryshme te cilat mund te kombinohen sipas deshires tuaj gjate kësaj sezone dhe stines se dimrit. Ne do te prezentojme disa modele te bukura dhe elegante nga te cilat mund te merrni ide per dukjen tuaj. Shih fotot me poshte..!   ...

Disa nga kombinimet e veshjeve

On Thursday, December 20th, 2012
Zgjodhëm për ju disa nga veshjet më të bukura  të kombinuara me bizhuteri ,këpucë dhe qanta që do të ju krijohet ideja se si do donit ti kombinoni.                         ...

Koleksioni i qantave 2012-2013

On Monday, December 10th, 2012
Një nga elementet e domosdoshme e stilit jetesore të grave janë çantat..Kohët e fundit jane bere te popullarizuara  dhe të dashura shumë nga modelet çantave të modës në formë  të kutisë. Le të shohim disa nga këto modele. ...

Marcatelli 2012 – 2013Koleksion i qantave dhe këpucëve

On Sunday, December 9th, 2012
Kur ne i  shikojmë zonjat me këpucë  dhe modele qantash që nga viti 1965 jep një vështrim të ndryshëm , çdo vit si një markë të re ,me ngjyra tërheqëse dhe tendencat për të tërhequr vëmendjen e femrave  Marcatelli 2012 – 2013 paraqet koleksionin e  këpucëve dhe qantave. ...


Këto modele të çorapeve jane aleati më i mirë i veshjeve tuaja.

On Wednesday, November 21st, 2012
Hije mprehtë (jeshile, rozë çamçakëz dhe vjollcë blu), modelet e guximshme (Leopard, vija lule dhe vertikale), me thekse te çuditshme (Mandarin, pika të vogla të zeza dhe të bardhë, ose gri me pika të vogla të bardha ), Këto modele të çorapeve jane  aleati më i mirë i veshjeve tuaja.Me një fund  lëkurë mini e zezë dhe atlete ju ...Kepuce,Mango, Qanta, rripa dhe shalle – Pranvera 2012 Mbledhja Aksesore

On Wednesday, November 7th, 2012
rrypa ,shalla ,qanta Ky është një koleksion pajisje nga mango për pranverë 2012, përbëhet nga një shumëllojshmëri e këpucëve, sandale, shalle, qantave dhe rripa,  ngjyra. Këtë herë, sy-infektues ngjyra të tilla si të shtypura lule rozë, blu dhe portokalli dhe romantike ose leopardi janë theksuar edhe në çdo koleksion. Nëse jeni duke kërkuar për sandale të rehatshme dhe këpucë ...