Archive for the ‘Veshjet’ Category
Trendet e Palltove: Rikthehet ngjyra Pink

On Monday, November 9th, 2015
rosakape Ngjyrat e zbehta rozë janë të  ëmbëla, dhe  të preferuara, ngjyrëdashese. Edhe pse veshjet njëngjyrëshe neutrale ende mbretërojnë,rozë dhe pink jane trendet e  kësaj stine. Kur kombinohet me  këmisha me funde ose xhinse duken shum bukur.Shikojeni koleksionin e kombinimeve.source   ...


20 kombinimet më të mira që janë në trend te kesaj stine

On Thursday, October 22nd, 2015
d543e0fdab4e4a0a8f4f6203b8e8981f (1) Ne jemi gjithmonë këtu për të ju frymëzuar ju dhe të ju tregojmë se çfarë është ne modë dhe eleganc në këtë kohe. Ne jemi në sezin e vjeshtes dhe jemi shumë të ngazëllyer për këtë.Kjo do të thotë se ju duhet të vëni të gjitha rrobat tuaja verore në anën e pasme të garderobes tuaj dhe për ...

10 Modele te veshjeve për ditët e vjeshtës

On Thursday, September 24th, 2015
8c43046b2cd8b85ca553d2e81f3764ab Në këtë post ju mund të shihni 10 veshjet për ditët e ftohta të vjeshtës.Keto mund të jenë shumë praktike dhe në modë.Për më tepër,keto janë veshje të përsosura për përditësime qe mund ti keni ne dollapin tuaj per vjeshtën.Këto 10 kombinime mund të ju mbajnë të ngrohtë dhe elegante në të njëjtën kohë.Hidhni një sy në galerinë tonë ...

15 Stile Verore te veshjeve

On Saturday, September 5th, 2015
f42db1f2939e86143330edc4ad5972e5 Ketu kemi disa stile verore te veshjeve ,qe jane ne trend edhe ne vendin tone,pra si gjithmone ne ju prezantojme modelet dhe trendet me te reja ,shikoni me poshte fotot dhe kenaquni.   ...


Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe