Archive for the ‘Këpucet’ Category

Trendet e këpuceve pranverë-verë 2014

On Friday, March 14th, 2014
Jeni duke kërkuar modele të kepucëve dhe nuk dini se qfarë modele të zgjedhni për 2014-ën,ne do te ju postojmë disa foto me modelet me te reja te tyre dhe besoj që ju do të dini se me qfarë modelesh te kombinoheni me veshjet e juaja, shpresoj qe ju pëlqejnë.     ...Ide e bukur për ti ndryshuar atletet e bardha në ato me ngjyra

On Sunday, October 27th, 2013
Ju shpesh duhet të veshni atlete për arsye se me to mund të ecni më lehtë apo ju dëshironi të ndjekni trendin e famshëm për ti veshur ato më shumë? Nëse po atëherë ju themi lamtumirë atleteve  tuaja të bardha dhe i ktheni ato në atlete me ngjyra . Për ti bërë këto ju duhet të merni një ...

Kepuce me taka te larta per femra

On Thursday, April 4th, 2013
Rikthehen perseri ne mode këpucët me taka te larta,  Për kete vit ashtu si vitin e kaluar serish jane ne mode sandalet dhe  këpucët me taka te larta dhe  me ngjyra te ndryshme.Këpucët me taka mund te kombinohen me fustane gjithashtu me pantollona ,funde ,komplete ,ne perditshmeri ,ne pune ,apo ne dasma.Shikojeni disa nga to.       ...