Archive for the ‘Këpucet’ Category


Këpucë te femrave / Trendet Pranverë-Verë 2015

On Monday, March 2nd, 2015
Këpucët  janë dobësia e çdo femre. Te bukura dhe luksoze, elegante por modeste, në pranverë – verë 2015 koleksionet, dizajneret tregoine këpucë për çdo pasues të modës. Në pranverë – verë 2015 kushtojini vëmendje  këpucëve klasike me takë të hollë, – këpucëve  me thembra të trasha. Çfarë lloj këpucë ju do të zgjidhni, është e ...

Koleksioni i kepucëve që përshtaten ne qdo veshje

On Tuesday, February 10th, 2015
Artikulli ynë i radhes është me kepucë elegante ,Këto kepucë është e domosdoshme ti keni ne dollapin tuaj,janë  këpucë të gjitha sezoneve .Lëkurë e lustruar,që ju mund ti përdorni në të gjitha llojet e veshjeve ,jane te rehatshme per qdo mbremje dhe te perditshme.Shikoni koleksionin me poshte.     ...

Valentino Këpucë dhe Qanta Dimer 2014-2015

On Tuesday, December 23rd, 2014
Valentino luksoze do të thotë luks në çdo gjë! Dhe,sigurisht, këpucë dhe qanta  nuk janë lënë jashtë listës.Kështu këtu vjen Valentino me  këpucë dhe qanta vjeshtë / dimër 2014-2015 modelet  duket më mahnitëse dhe moderne se kurrë! Mbetet në mendje dhe joshës si këpucë me rrip ne kyçin e këmbës me flutura te-shtypura, te stilit ...
Trendet e këpucëve oxford me taka të ulëta

On Saturday, April 12th, 2014
Këpucë Oxford,taka të ulëta lëkure me lidhëse përmbi që janënë modë. Ju mund t’i gjeni në shumë opsione me stile të formave të ndryshme. Ju mund të zgjidhni në mes të të gjitha këtyre llojeve sipas rastit. Nuk është se gjithmonë një palë këpucë të Oxford ju përshtaten. Ato mund të i kombinoni në stile të çdo veshjeje kur ...