Archive for the ‘Fustanat’ Category

Kombinime te bizhuterive 2013

On Monday, July 8th, 2013
Erdhi stina e preferuar e veres dhe ne kemi mendjen te kombinimet e veshjeve,me qfare bizhuterish ti kombinojme ato,ne ju krijojme ide te ndryshme dhe ju preferojme disa nga modelet me te reja qe pershtaten me qdo veshje .           ...

Galeri me Fustane Nuserie( wedding dresses)

On Friday, July 5th, 2013
Zgjedhja e fustanit të nuses është diqka e bukur  për ata që ëndërrojnë të përjetojnë ditën më të lumtur të jetës së tyre. Këto modele qe kemi shfaqur më poshtë do te ju ndihmojnë që të bëni zgjedhjen e duhur ,janë disa ide që të frymëzojnë se qfarë fustani do të qepni për dukjen tuaj ne ...


Permbledhje Pranverë 2013 e fustaneve nga Elie Saab(Dresses)

On Sunday, June 9th, 2013
  Permbledhje  pranver 2013 e fustaneve nga Elie Saab Saab është një mjeshtër i modeleve me te bukura të fustaneve per mbrëmje. 2013Fustanet janë ëndrra që shfaqë silueta elegante dhe pëlhura të qendisura, me  xixë- shkendija te vogla . Materiali me ngjyra te bardhë në dritë blu, livando, ari, e kuqe dhe e zezë. Materiali deri ne ...