Archive for the ‘Fustanat’ Category

Fustanat elegant më modern të trendeve 2014 me ngjyrë të kuqe

On Wednesday, April 16th, 2014
Fustanat elegant më modern të trendeve 2014 me dizajne unike,dhe me ngjyrë të kuqe që pëlqehet shum nga femrat tona,pra nëse jeni duke kerkuar modele për të qepur një fustan të bukur dhe elegant shikojini këto vajza që kan veshur disa nga modelet që kemi përzgjedhur,tek webfaqja jonë gjithmonë do ti gjeni modelet më të ...


Fustane nuserie nga Moda Izraele 2014

On Tuesday, April 15th, 2014
Këtu keni një tjetër koleksion te madh per martes për nuset e ardhshme. Këtë herë fustanet janë Haute Couture 2014 nga Dany Mizrachi. Dany Mizrachi është një nër projektuesit më të famshëm të modës së izraelit, i cili filloi karrierën e tij me hekurosje  dhe doli të jetë një nga projektuesit më të talentuar të ...

Dëshironi modele të fustanave për matur?këtu do ti gjeni

On Sunday, April 6th, 2014
Jeni duke kërkuar modele të fustanave per mature?,ne këtë postim do të gjeni modele të bukura ,dhe ide se qfarë modeli do të qepni ,pse të shpenzoni para për të blerë fustan,kur keni modele mjaft modele për të qepur modelin që ju e pëlqeni,pra hidhni një sy këtyre fotove të bukura që kemi përzgjedhur për ...

Koleksioni i fustanave Martesore nga Sophia Tolli 2014

On Monday, March 24th, 2014
Koleksioni i fustanave Martesore nga dizejnatorja e njohur Sophia Tolli 2014.Keto do te gjeni fustanat martesore te mrekullueshem,jane frymezues per qdo vajze qe enderron të ketë një dasem perrallore,pra zgjedheni modelin tuaj të endërrave.     ...