Archive for the ‘Fustanat’ Category

Fustane nuserie

On Saturday, January 5th, 2013
Editoriale e bukur, atmosferë romantike, ambient të kujdesshëm. Femrat me fytyrë kukull, lëkurë prej kadifeje, flokë të përsosura.  A nuk është kjo se si shumica e grave duan të jenë si në këto  foto në ditën e dasmës?  Kjo fotoja e parë i thotë të gjitha. Ajo është që të zgjojë koleksionistin  Audrey Hepburn në cilëndo grua. Nëse ...


Modelet më të reja të fustaneve 2013.

On Wednesday, January 2nd, 2013
Dëshironi të keni një pamje elegante, atëherë këto modele të fustaneve që mund të ju japin ide të shkoni te rrobaqepsi juaj dhe të  preni për trupin tuaj që të visheni në raste  të veqanta në mbrëmje apo dasma .Është e vetmja mundesi me të cilat mund të jeni në qëndër të  vëmendjës.Pra janë modele ...

Modele të kurorave për nuse

On Sunday, December 30th, 2012
Edhe tani si para viteve të 90-ta janë në trend modelet e kurorave për frizura të nuseve ,ja disa modele shum të bukura dhe interesante që ëndërron qdo nuse ta ketë në ditën e dasmës që është dita më e rëndësishme në jetën e femres. ...

Fustana nuserie Indiane 2013

On Sunday, December 30th, 2012
Martesa në dimër tregon që moda ka vazhduar trendin e një kombinimi  tradicional dhe modern. Lenghas dhe Sarisin me ngjyra të theksuara me qëndisje delikate, gure të qmuar , tyl dhe kadife janë në shfaqje  për të kaluar çdo sezon. Këto pjesë të mrekullueshëme do të jenë të mëdha për veshje te çdo nuseje për dasmëm. ...Fustane elegante 2013

On Thursday, December 20th, 2012
Për të gjitha femrat që adhuruojnë  moden,kemi përgaditur disa foto të modeleve të fustaneve .Është një koleksion 2013 me fustane të mrekullueshëm ,jan elegant të bukur që ju përshtaten për ndejat dhe dasmat. ...

Modele të fustaneve 2013

On Thursday, December 20th, 2012
Për të gjithë dizajnerët qe kan pasion qepjen e fustaneve ,modelet e 2013-tës jan modele më të bukura që kan qenë ndonjëherë ,modele me gurë të shkëlqyer me materiale dhe ngjyra të ndryshme. Nëse ju jeni duke kërkuar  një fustan të bukur, unik, të shtrenjtë apo të lirë për mbrëmje shikoni disa modele të Jovani dhe dizejnator ...