Archive for the ‘Moda’ Category


Modele perrallore te fustanave per mbremje

On Sunday, April 9th, 2017
fustana per mature Per te ju frymezuar per eventet tuaja te rendesishme ,mbremje te ndryshme matura etjera ne kemi perzgjedhur ide te bukura disa modele te fustaneve,shpresoj te ju pelqejne idet tona/ kenaquni.     ...


Ide te bukura per diten e te dashuruarve

On Sunday, February 12th, 2017
zingjire me zemer Cdo femer enderron nje dhurate per Shen Valentin,dhe dhurata me e pritur eshte ndonje unaze,bizhuteri,apo aksesore,ose diqka se simbolizon dashurine,ne kemi sjelle ne foto disa ide te bukura qe do te ju ndihmojne ne zdhedhjen e dhuratave per diten e te dashuruarve.           ...
18 Lloje te fustanave elegant dhe me stil te ketij viti

On Wednesday, May 18th, 2016
wedding-dress-Berta-bridal-spring-2016-0O7A3281 Le ti shohim këta fustana mahnitës te dasmave,Nese deshironi te qepni fustan per dasmen tuaj ketu keni modelet me te reja dhe me te bukura te ketij viti,jane jane fustana mahnitës .Tani edhe tek ne ne Kosove gjinden lloje lloje te materialeve ku mund te qepni cilindo nga fustanet qe ju pelqeni,shikoni me poshte modelet dhe do te ...


Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe