Archive for the ‘Frizura’ Category

Frizura elegante

On Tuesday, December 18th, 2012
Dëshironi të dukeni bukur në mbrëmje ,dasma apo ahengje të ndryshme ,këtu ju sjellim disa foto të frizurave  elegante me dizajne të ndryshme që do të ju përshtaten me fustana dhe veshje elegante. ...


Foto të ndryshme te frizurave

On Monday, December 10th, 2012
Foto të ndryshme të nuseve ,për dasma ,ahengje, mbrëmje ,frizura elegante dhe të veqanta për femrat te cilat deshirojne të duken sa ma bukur. ...


Nëse dëshironi që flokët tuaj te jenë me shkëlqim …

On Wednesday, November 14th, 2012
Nëse dëshironi te keni  flokët me shkëlqim,perzieni 1 vezë, 1 lugë çaji lëng limoni,  1 lugë çaji me vaj ulliri, dhe një 1/2 filxhan me ujë të ftohtë. Le të ulen në flokët tuaj për disa minuta dhe shpërlajeni.Flokët tuaj do te jenë të shkëlqyer. ...

Foto Frizura

On Friday, November 9th, 2012
                                                                                                              ...

Rregullim praktik i frizures

On Thursday, November 8th, 2012
Shumica e vajzave duan nje frizur te bukur. Ja një shirit i trashë, një hollë, ende duket e madhe në kokën tuaj. Një shirit është një paisje shtesë që plotëson stilin e flokëve qe te duken  të mrekullueshëm. Ndonjëherë ajo mund të jetë pjesë e theksuar vetëm në flokët tuaj, në raste të tjera ajo vetëm mund të shërbejë ...