Archive for the ‘Frizura te Nuseve’ Category

Kombinime te shkëlqyera te frizurave Styling dhe grim nga Reem Sharvit

On Thursday, February 13th, 2014
Kozmetika dhe stili i flokëve janë një nga pjesët më të rëndësishme të imazhit tonë, kështu që ne duhet të i kushtojme vëmendje atyre.Nëse ju deshironi aplikoni grim dhe duke bërë hairstyles të ndryshme ju mund të dukeni per mrekulli!Duke mos pershtatur frizuren me kozmetikë, ju e humbni mundësinë e dukurit bukur. Unë bëra një ...


Modelet me te bukura te frizurave qe kemi zgjedhur per ju

On Friday, May 10th, 2013
Deshironi modele te Frizurave per festat e veres ,tek ne sekretemode.com do te gjeni frizurat me te bukura dhe te thjeshta ku ju mund te vendosni menjehere se cila frizure do te ju beje te dukeni bukur,ketu keni mjaft zgjidhje te modeleve me te bukura qe kemi zgjedhur per ju.       ...

Frizura elegante të veqanta dhe mahnitëse

On Friday, April 19th, 2013
Stili i flokëve çdo nuse e ben të ndjehet e sigurte qe te duket magjepsëse. Flokët gjithmonë duhet të përshtaten me vellon. Keto stile i bëjn flokët tuaj të bukur, elegante dhe të sofistikuar. Keto jane stile shumë të veçanta me flokë të gjatë apo te shkurtra qe krijojne frizura mahnitëse. Sigurohuni qe stilin e flokeve per dasmën tuaj ...