Archive for the ‘Frizura te Nuseve’ Category

Mësoni hap pas hapi te bëni këtë frizurë të bukur

On e Martë, Prill 15th, 2014
pu4okskosoy-21 Çdo vajzë duke shkuar në një datë te caktuar, kërkon për të treguar anën e saj më të mirë.Natyrisht  gjëja e parë që i kushtojmë vëmendje  është  - dukja. Zgjedheni këtë frizurë të bukur,dhe do të dukeni për mrekulli. Me shum shembuj te tjere ne vijim, jane frizura te ngjajshme       ...

Koleksion i frizurave mahnitëse dhe frymëzuese

On e Hënë, Mars 24th, 2014
frizure per nuse Dita e dasmës  tuaj  është shansi i juaj që të jeni një yll për një ditë, kështu që unë mendova se do të ju ndihmoj  duke ju dhënë një koleksion të disa frizurave  mahnitëse dhe frymëzuese.Nëse jeni duke planifikuar dasmën tuaj apo eni duke kerkuar modele të frizurave këtu do të i gjeni ato. bellethemagazine.com ...
Kombinime te shkëlqyera te frizurave Styling dhe grim nga Reem Sharvit

On e Enjte, Shkurt 13th, 2014
reem-sharvit-8 Kozmetika dhe stili i flokëve janë një nga pjesët më të rëndësishme të imazhit tonë, kështu që ne duhet të i kushtojme vëmendje atyre.Nëse ju deshironi aplikoni grim dhe duke bërë hairstyles të ndryshme ju mund të dukeni per mrekulli!Duke mos pershtatur frizuren me kozmetikë, ju e humbni mundësinë e dukurit bukur. Unë bëra një ...

Close
Unë pëlqej (I like) sekretemode.com
Duke klikuar këtë buton, ju na ofroni mbështetje që punën tonë ta bëjme me të mirë dhe ta zgjerojmë komunitetit e modës. Faleminderit. (Please, support us by clicking like on our FB page. Thanks)

Facebook