Archive for the ‘Frizura’ Category

Salloni i ondulimit LADY A&L ne Prishtine

On Wednesday, June 7th, 2017
3 Salloni i ondulimit LADY A&L Rr. Gustav Majer, prapa Hotel Sirius, Prishtinë Salloni Lady A&L ofron këto shërbime : Kurse per mbjellje te qerpikeve Vetulla tatoo Prerje të flokëve Ngjyrosje të flokëve Zgjatje të flokëve/extention Fenerim natyral dhe drejtë Frizura të ndryshme Grim Shatire të ndryshme Rregullim të qerpikëve dhe vetullave Përgaditje të nuseve Frizura dhe grim ...

Ofertat Verore – Frizura dhe Shatira me çmime te volitshme

On Tuesday, May 2nd, 2017
logo Përfitoni nga oferta jonë shumë e volitshme që të dukeni vërtetë ashtu siç e meritoni. Rezervo tani ose na vizitoni sallonin tonë dhe do të bindeni se jeni duke bërë zgjidhjen e duhur për një event të pa harruar. Gjindemi ne qender te Prishtinës, Rruga Tringë Smajli – Prapa Hotel SIRIUS. ...


30 Modele te stilit te flokeve Ombre

On Monday, April 24th, 2017
10310d3eba9e884e7d21c50f77ad8786 30 modele te flokeve Ombre   Bjonde joshëse Ky lloj Ombre duket e shkëlqyer  bjonde platin!  Ombre karramel me kafte- do të shndrit fytyrën tuaj. Ombre e bukur,unike  në ngjyrë kafe të errët në një nuancë trëndafili  e artë Kaqurrela Ombre Extreme( hije)-Ombre  Ombre e kundërt-ombre e kundërt është një trend i madh,  Si emri i saj, ajo ...

Ky është gabimi më i madh që bëni me flokët në dimër

On Wednesday, January 25th, 2017
floku ne dimer Dimri është ajo kohë magjike e vitit kur bora mbulon gjithçka dhe e bën të duket e bukur. Por është edhe koha kur ajri i ftohtë dhe i thatë shkakton një gjendje të keqe në flokë: pa shkëlqim, pa formë dhe me lagështirë. Por nuk është për t’u shqetësuar, sepse gjithçka e ka një zgjedhje. ...

3 Ways To Get Great, Shiny, Healthy Hair

On Tuesday, August 16th, 2016
frizura Do you want shiny hair that radiates that you have healthy hair too? If so, there are many things you can do, but in this article we’ll discuss three of them. With that said, read on to find out about three things you can do to get hair that looks healthier and shinier. Eat Foods ...Trendet e Flokëve të shkurtëra me shatir

On Saturday, January 16th, 2016
ef85406c38afd88ad214d98a1a35a9af Stili i flokeve do të ju ndihmojë të kuptoni se ju mund të beni flokët tuaj shatir dhe të dukeni të mahnitshme.Një fakt i madh në lidhje me këto 25 fotografitë e stilit te flokeve të  shkurta dhe shatir është se  me të vërtetë do të ju ndihmojë të duken mirë.Ju vetëm duhet të siguroheni që ju ...

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe