Beatrix Ramosaj ‘përvëluese’ në Paris, zbulon me shume se ç’duhet (Foto)

On Tuesday, October 23rd, 2018

 

Beatrix Ramosaj është një nga femrat më atraktive dhe më të ëmbla shqiptare.


Bukuroshja momentalisht po qëndron në Paris nga edhe ka postuar një fotografi.

Në një këmishë të bardhë, e të hapur ku e vë në pah dekoltenë, ajo duket kaq sensuale.


Ndryshe Beatrix erdhi së fundmi në një bashkëpunim me vëllaun e saj, Alban Ramosaj. Dueti i tyre i parë që u prit jashtëzakonisht mirë./Indeksonline/

Displaying No Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>