Batanije të punuara me grep për fëmijë.

On Friday, January 4th, 2013

Një nga projektet më të njohura në vend janë thurjet me grep.Nëse jeni duke kërkuar modele të shkëlqyera dhe magjike për të thurur,këto batanije për fëmijë janë të admiruara.Ka shumë përdorime të zakonshme në vendin tonë, batanije për beba, shalla, jastëka, dhe pjesë tjera dekorative.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About -

Tags:
Posted in Punë dore
Displaying 8 Comments
Have Your Say

 1. sofie kishta says:

  si mund te lidhem me ju qe te bej disa porosi per nipat e mi

 2. hajrije says:

  shumm shumm te bukuraa ju lumtt

 3. hajrije says:

  kam nevoj me ba porosii me mbesenn timeee kisha pas deshir me kontaktuu me juu po se dii sii…:(?..

 4. si duhet me kontaktu me ju bre per nje vajz bukuroshe

 5. Besarta says:

  Pershendetje,ju pergezoj shum per te gjitha keto modele te batanijave per bebe,nese ka mundesi me dit nese mund te beje porosi kete batanijen e rrumbullaket me tri ngjyra a ka mundesi edhe ndonje foto te publikoni te teren te shtrime …faleminderit shum

Displaying 8 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close
Please support the site
Nëse ju pelqen kjo faqe, na pëlqeni edhe në Facebook. Faleminderit!!!
Social PopUP by SumoMe