Tags: ,
Posted in Fustanat, Moda
Displaying 24 Comments
Have Your Say

 1. edona says:

  jon te gjitha te mira 😀

 2. rahime says:

  jan te gjitha te mira ju lumshin duart kush ika pnuar kto sikur ta kisha bler qat te bardhin <3 <3 <3

 3. Donjeta .M says:

  Po kam deshir me dit se ne qefar qemimi silen kta fustana jan shu te pelqyshm pe mua & ku mundem ti xhejm flm informacion

 4. donjeta says:

  shum te bukur fustanet
  ndoshta interesohemi
  per
  ti blere

 5. donjeta says:

  ku gjindeni se deshiroj qe ta blej nje fustan te till

 6. gyltene says:

  Shum te bukur ju lutem tregomna adresenku mundem mej gjet

 7. lendita says:

  ku muj keto fustana mi gjet? ne qfar vendi?

 8. Mejreme says:

  jan shum te mira kush i ka punuar shum mir jan amo veqqq qe kyyy i fundit me dha shum pershtypje

 9. Valentina says:

  Shume shume te bukur Dua ta di adresen tuaj<3

 10. anita says:

  Veshjet e jui të pastër të bukura prindërit e mi duan të blenjne njëtë tille

 11. bregita says:

  fustani me ii mir aj ngjyr i kuqi me kollan ne bel

 12. alisia says:

  there dresess are wonderful
  congratulations for your job ALBANIA

 13. Blerta says:

  Modele te bukura te fustanave, por a shiten online keto fustana apo ku mund te i gjejme?

 14. Jusufi says:

  Fustanat jan te bukur shummmmm

 15. ju lutem ku mund ta gjej fustani e 210 ose si mund ta porosis dhe sa kushton

 16. xhuana gjergji says:

  disa modele shume te bukura me te vertet

 17. Murtezi says:

  Mire dita a mundemi me na cu adresen de sit-in per internet me ardhe per me comandu 2 fustana

 18. merita says:

  nese ban me dit sa kushton qaj fustani ishkurt ngjyr ari.

 19. Yes! Finally someone writes about diet.

Displaying 24 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>