18 Lloje te fustanave elegant dhe me stil te kohes

On Tuesday, August 7th, 2018

Le ti shohim këta fustana mahnitës te dasmave,Nese deshironi te qepni fustan per dasmen tuaj ketu keni modelet me te reja dhe me te bukura te ketij viti,jane jane fustana mahnitës .Tani edhe tek ne ne Kosove gjinden lloje lloje te materialeve ku mund te qepni cilindo nga fustanet qe ju pelqeni,shikoni me poshte modelet dhe do te bindeni qe jane shume elegante dhe me stil.source

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

 

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

 

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

 

Wedding Dress by Berta Bridal Spring 2016 Collection

Wedding Dress by Berta Bridal Spring 2016 Collection

Wedding Dress by Berta Bridal Spring 2016 Collection

Wedding Dress by Berta Bridal Spring 2016 Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Bridal Spring 2016 Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Bridal Spring 2016 Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

Wedding Dress by Berta Spring 2016 Bridal Collection

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Fustanat, Moda
Displaying 5 Comments
Have Your Say

 1. Dea dea says:

  Ku gjenden kta fistana ju lutem

  • deza says:

   Pershendetje a asht dosi e mundur qe ti gjejm disi keta fustane ne kosov shum kisha pas deshir qe ti shikoj nga afer dhe pse jo mos ti blej se paku 2 se shum shum me kan pelqyer,faleminderit per pergjje nese ka mundesi.

   • admin says:

    Pershendetje e nderuar ne Kosove nuk ka kesi fustana por ka materiale te bukura ku mund ti qepni te njejt si keta ne foto ,ne nuk shesim fustana ju falenderoj per mirekuptim

 2. deza says:

  Pershendetje a asht dosi e mundur qe ti gjejm disi keta fustane ne kosov shum kisha pas deshir qe ti shikoj nga afer dhe pse jo mos ti blej se paku 2 se shum shum me kan pelqyer,faleminderit per pergjje nese ka mundesi.

 3. Manuela says:

  Dua te pres nje fustan si ai ne filim ku mund tju gjej

Displaying 5 Comments
Have Your Say

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>