10168887_779068212106041_396873519_n

500 gr.karota 400 gr.brokoli 200gr.patate arrë muskati 250gr.djathë feta 2 vezë 80gr djathë i dhenëve gjalpë,vaj,kripë dhe piper  zi Patatet e ziera i presim në copa të imëta... 

Todays Hottest News

Kategoria Make-up

10168887_779068212106041_396873519_n

500 gr.karota 400 gr.brokoli 200gr.patate arrë muskati 250gr.djathë feta 2 vezë 80gr djathë i dhenëve gjalpë,vaj,kripë dhe piper  zi Patatet e ziera i presim në copa të imëta dhe i vëmë në një enë të thellë.pastaj,në enë e grijmë... 

fustaNA 2014,

Fustanat elegant më modern të trendeve 2014 me dizajne unike,dhe me ngjyrë të kuqe që pëlqehet shum nga femrat tona,pra nëse jeni duke kerkuar modele për të qepur një fustan të bukur dhe elegant shikojini këto vajza që kan veshur disa nga... 

dietea

Si mund të ruhet bukuria femërore edhe pas lindjes së bebes? Pas lindjes, trupi i nënave të reja pëson ndryshim të madh. Ato merakosen për plakjen e parakohshme. Në këtë program, do t’ju flasim lidhur me sugjerimet e mjekësisë tradicionale... 

pu4okskosoy-21

Çdo vajzë duke shkuar në një datë te caktuar, kërkon për të treguar anën e saj më të mirë.Natyrisht  gjëja e parë që i kushtojmë vëmendje  është  - dukja. Zgjedheni këtë frizurë të bukur,dhe do të dukeni për mrekulli. Me... 

82-718x488

Këtu keni një tjetër koleksion te madh per martes për nuset e ardhshme. Këtë herë fustanet janë Haute Couture 2014 nga Dany Mizrachi. Dany Mizrachi është një nër projektuesit më të famshëm të modës së izraelit, i cili filloi karrierën... 

frizure

Kjo është një nga frizurat më të mira për ngjarje të veçanta, dhe është e përbërë ne forme të rrumbullakët të dekoruar me një formë fluture. Me këtë tutorial, ju do të mësoni si të bëni atë!    

maske me mjalte

      Flokët janë gjysma e bukurisë, dikujt i pëlqejnë të gjatë, dikujt tjetër të shkurtër. Një tendencë e këtij viti janë gërshetat dhe për këtë ju duhen flokë të gjatë. Së bashku me maskat duhet... 

kpuca

Këpucë Oxford,taka të ulëta lëkure me lidhëse përmbi që janënë modë. Ju mund t’i gjeni në shumë opsione me stile të formave të ndryshme. Ju mund të zgjidhni në mes të të gjitha këtyre llojeve sipas rastit. Nuk është se gjithmonë... 

test-gjaku

Një test i ri i gjakut po punohet që thuhet se mund të testojë forma të ndryshme të kancerit në mushkëri, sipas një studimi të ri nga hulumtuesit në Universitetin Stanford të Mjekësisë. Sipas studiuesve, një metodë e testimit të materialeve... 

Close
Unë pëlqej (I like) sekretemode.com
Duke klikuar këtë buton, ju na ofroni mbështetje që punën tonë ta bëjme me të mirë dhe ta zgjerojmë komunitetit e modës. Faleminderit. (Please, support us by clicking like on our FB page. Thanks)

Facebook